Желатинова маска від чорних крапок на обличчі: кращі рецепти.
За даними сучасної медичної статистики, кожен третій житель планети має проблемну шкіру. Почавшись в підлітковому віці, проблеми зі шкірою залишаються з людиною на все життя просто видозмінюючись і перетворюючись в проблему естетичну.
Так звані чорні точки, медичною мовою звані комедонами теж доставляють чимало прикрощів їх власникам. Така шкіра виглядає недоглянутою.
Комедони утворюються в результаті накопичення надлишку шкірного сала і мертвих клітин епідермісу в порах. Пори забиваються, а їх верхня частина окислюється при контакті з повітрям і стає чорною.
Для позбавлення від таких чорних вугрів застосовуються аптечні мазі, пілінги, косметичні смужки. А з недавніх пір желатинова маска від чорних крапок стала справжнім фаворитом бажаючих мати бездоганну шкіру.
Причини появи чорних крапок.
Причин появи чорних крапок на обличчі безліч.
Найпоширеніші з них:
Вживання жирної, багатої вуглеводами їжі і солодощів; Одяг або косметика, блокує доступ повітря до порам; Сильне потовиділення; Висока вологість в приміщенні або вологий клімат; Стрес, передменструальний синдром; Використання деяких препаратів на основі стероїдів; Гормональні зміни, які пов’язані з підлітковим віком, менструацією, вагітністю та використанням протизаплідних таблеток.
Як допоможе желатин проти чорних крапок?
Желатин-це витяжка з тварин кісток, хрящів і шкіри. До його складу входять 18 амінокислот.
Після нанесення на обличчя желатинова маска починає застигати, перетворюючись в еластичну плівку. При видаленні цієї плівки видаляються і чорні точки, що встигли прилипнути до в’язкої поверхні желатину.
Що ж відбувається зі шкірою під час нанесення желатинової маски проти чорних крапок:
Шкіра отримує зволоження і живлення поки желатинова маска висихає на обличчі; Поживні речовини стимулюють ріст колагену , що допомагає оновленню шкіри; Гліцин прискорює загоєння проблемної шкіри; Желатин, завдяки природній клейкості, зв’язується з брудом , маслом, мертвими клітинами і токсинами , які знаходяться на поверхні шкіри. Увібравши в себе все зайве, желатин легко і безболісно видаляє їх з поверхні епідермісу; Відбувається відлущування і розкриття пір на шкірі.
Підготовка шкіри і рекомендації по нанесенню желатинової маски.
Щоб ефект від маски був максимальним, шкіру слід заздалегідь підготувати. Маска повинна наноситися на очищену від забруднень і декоративної косметики обличчя.
Етапи підготовки:
Для очищення потрібно використовувати спеціальний засіб: тонік, лосьйони, молочко або пінку для вмивання; Вітається м’який пілінг за допомогою скрабу з дрібними частинками; Можна покласти на обличчя тепле вологе рушник, щоб максимально розкрити пори. Для ефекту розпарювання досить потримати рушник 5 хвилин.
Рекомендації з нанесення:
На брови і вії краще нанести нейтральний крем, щоб захистити від попадання на них маски; Не потрібно наносити маску на область навколо очей і безпосередньо біля губ; На повіки можна покласти кружечки огірка або вологі пакетики чаю з ромашкою; Маску краще накладати за допомогою пензлика по масажних лініях: від підборіддя до мочок вух, від кінчика носа до верхньої частини вуха, від лоба до скронь; Підготовлену желатинову масу можна накладати як на все обличчя, так і на проблемну Т — зону, де найбільш часте скупчення комедонов; З маскою на обличчі краще не розмовляти і не виробляти мімічних рухів. Бажано лягти і розслабитися.
Рецепти ефективних масок з желатину проти чорних крапок.
У рецептах, які наведені нижче, желатин діє в комплексі з іншими натуральними компонентами, які здатні підсилити його дію, а також доповнити, збільшуючи позитивний ефект від маски в домашніх умовах.
Маска-плівка з желатину і активованого вугілля.
Активоване вугілля – це речовина з пористою структурою, що отримується з деревного вугілля, шкаралупи кокоса і волоського горіха і інших матеріалів органічного походження.
Маска застосовується для жирного і нормального типу шкіри.
Інгредієнти для приготування :
Желатин – 1 ч. ложка; Вугілля (подрібнений) – 1 ч. ложка; Дистильована вода – 2 ст. ложки.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Покласти желатин і вугілля в одну миску; Додати воду і добре перемішати, Поставити в мікрохвильову піч на 15 секунд; Дати охолонути до комфортної температури і нанести на шкіру; Тримати 20-25 хвилин, до висихання; Зняти маску без різких рухів, акуратно, починаючи з підборіддя; Залишки змити теплою водою, завершити процедуру прохолодною водою; Нанести кокосове масло або легкий зволожуючий крем.
Протипоказано застосування при куперозі, сухої шкіри і більше одного разу на тиждень.
Маска з желатину і молока.
Молоко має властивість пом’якшувати грубу шкіру, очищати пори і контролювати жирність шкіри. Містить ненасичені жирні кислоти і вітамін Е.
Застосовується для сухої, роздратованої і нормальної шкіри.
Інгредієнти для приготування:
Відео — маска от черных (Відео)
Желатин – 1 ст. ложка; Молоко – 3 ст. ложки.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Змішати інгредієнти в мисці; Поставити в мікрохвильову піч на 15 секунд; Нанести на обличчя; Чекати 20-30 хвилин; Зняти утворилася желатинову плівку, починаючи з підборіддя; Змити залишки спочатку теплою, потім холодною водою; Нанести зволожуючий крем.
Протипоказано застосування при алергії на молоко і більше одного разу в тиждень.
Маска з желатину з фруктами.
Для цієї маски зазвичай використовується сік або м’якоть фруктів. Фрукти багаті антиоксидантами і вітамінами. У цій масці желатину «допомагають» в боротьбі з чорними крапками ще й фруктові кислоти.
Інгредієнти для приготування:
Желатин – 1 ст. ложка; Фруктовий сік або фруктове пюре – ½ чашки.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Змішати інгредієнти; Повільно нагріти при постійному помішуванні до повного розчинення желатину; Остудити до комфортної температури і нанести на обличчя; Тримати 20 хвилин; Якщо якісь фруктові кислоти завадили масці «схопитися», і вона не знімається як плівка, то треба спочатку прибрати маску з обличчя за допомогою серветки, потім змити залишки спочатку теплою, потім холодною водою; Нанести на шкіру крем на натуральній основі, наприклад, з ромашкою.
Протипоказано застосування при алергії на окремі фрукти, при дерматиті, себореї на обличчі і більше одного разу в тиждень.
Маска з желатину і білка.
Яєчний білок популярний інгредієнт масок для обличчя. Він багатий білком і альбуміном, які мають властивості тонізації шкіри.
Застосовується для нормального, жирного і комбінованого (більш схильного до жирного) типів шкіри.
Інгредієнти для застосування:
Желатин – 1 ст. ложка; Яєчний білок – 1 шт. Молоко – 2 ст. ложка.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
З’єднуємо молоко та желатин; Чекаємо кілька хвилин, поки желатин набубнявіє; Нагріваємо набряклий желатин в мікрохвильовій печі або на водяній бані; даємо Трохи охолонути, потім вводимо яєчний білок; Перемішуємо до повного змішування інгредієнтів; Наносимо на очищену шкіру особи; Тримаємо 20-25 хвилин; Знімаємо утворилася щільну плівку обережними рухами, починаючи з нижньої частини обличчя; Змиваємо теплою водою, можна мінеральною водою без газу, закінчуємо процедуру холодною водою; Змащуємо особа будь-яким зволожуючим кремом.
Маска має тонізуючий, омолоджуючий, Очищуючий, підтягуючий і підсушуючий ефект.
Протипоказано застосування при алергії на яйце, підвищеної чутливості, сухої шкіри і більше одного разу на тиждень.
Маска з желатину і борошна.
Борошно містить селен, що володіє антиоксидантними властивостями, а також вітамін Е і цинк.
Застосовується для нормального і жирного типу шкіри.
Інгредієнти для приготування:
Желатин – 1 ст. ложка; Зелений чай -1/2 чашки; Борошно – 1 ст. ложка.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Залити желатин зеленим чаєм; Залишити для набухання 5 хвилин; Нагріти до повного розчинення желатину; Додати борошно і перемішати; Нанести на обличчя; Залишити на обличчі 15-20 хвилин; Зняти шар маски обережними маніпуляціями, починаючи з підборіддя; Нанести зволожуючий крем.
Протипоказано застосування при дуже сухої шкіри і більше одного разу на тиждень.
Маска з желатину і глини.
Глина-унікальна речовина, відома здатністю виводити токсини, важкі метали і насичувати клітини киснем. Вона багата такими корисними мінералами, як магній і кальцій. Глина – визнаний лікувальний продукт.
Інгредієнти для приготування:
Желатин – 1 ст. ложка; Глина – 1 ст. ложка; Молоко – 2 ст. ложки.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Змішати всі інгредієнти в мисці; Поставити в мікрохвильову піч на 10 секунд; Остудити до стану, коли маска приємно-тепла; Нанести на проблемні ділянки або на все обличчя; Час дії маски – 20-25 хвилин; обережно Зняти плівку, починаючи знизу; Змити теплою водою, руками або спонжном для вмивання. Змастити обличчя зволожуючим кремом.
Кожен вид глини має свої характерні властивості і підходить до певного типу шкіри:
Зелена глина — являє собою органічний матеріал, що складається з мінералів і розкладання водоростей. Тонізує і покращує кровообіг. Підходить для жирного і комбінованого типу шкіри; жовта глина-складається з дрібних мінеральних частинок і оксидів заліза. Потужний очищаючий засіб. Підходить для жирної шкіри; рожева глина (суміш червоної і білої — — найніжніша з усіх видів, підходить для всіх типів шкіри через легкої текстури; сіра глина-має омолоджуючі властивості, освіжає, тонізує. Підходить для сухої шкіри; чорна глина-найщільніша за структурою. Має протизапальну і очищувальну дію.
Протипоказано застосування більше одного разу на тиждень.
Маска з желатину з ефірними маслами.
Дуже широкий діапазон корисних властивостей ефірних масел. Переваги для шкіри варіюються від противікового до заспокійливого ефекту. Екстракція масел відбувається з різних частин рослин: насіння, коренів, смоли, пелюсток, шкірки.
Підходить для всіх типів шкіри.
Інгредієнти для приготування:
Желатин-1 ст. ложка; яблучний оцет-1 ст. ложка; Вода-1 ст. ложка; ефірна олія евкаліпта-2 краплі.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Змішати всі компоненти в одній ємності; Поставити в мікрохвильову піч на 10 секунд; Теплу маску нанести на чисту і розслаблену шкіру; Почекати 20 хвилин; Зняти плівку з желатину, поддевом знизу пальцями; Залишки змити водою кімнатної температури; Змастити обличчя зволожуючим кремом.
Не бажано застосування в денний час, так як масла під впливом ультрафіолету можуть викликати почервоніння шкіри і більш одного разу в тиждень.
Маска з желатину і меду.
Мед – неймовірний інгредієнт. Багате джерело флавоноїдів і антиоксидантів давно стало основним компонентом в списку косметологічних засобів.
Підходить для всіх типів шкіри.
Інгредієнти для приготування:
Желатин – 1 ст. ложка; Молоко – 2 ст. ложки; Мед – 1 ст. ложка.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Ввести молоко, желатин, Поставити в мікрохвильову піч на 15 секунд; Дати трохи охолонути і додати мед; Нанести на шкіру по масажних лініях пензликом або пальцями; Тримати 20-30 хвилин; Зняти маску, починаючи з підборіддя; Змити залишки спочатку теплою, потім прохолодною водою; Нанести зволожуючий крем.
Протипоказано застосування при алергії на мед і більше одного разу в тиждень.
Маска з желатину і спіруліни.
Спіруліна-ці синьо-зелені водорості, є прісноводною рослиною. Наявність в її складі величезної кількості корисних речовин зробило спіруліну популярною харчовою добавкою.
Мікроелементи, омега жири та інші, рідко зустрічаються в природі, речовини в складі дозволяє говорити про неї як про суперпродукт.
Було б несправедливо не скористатися перевагами спіруліни для боротьби з недосконалостями шкіри, зокрема, з чорними крапками.
Інгредієнти для приготування:
Желатин – 1 ст. ложка; Тепла кип’ячена вода – 3 ст. ложки; Спіруліна — 4 таблетки; Фруктовий сік – 1 ч. ложка.
Етапи приготування, застосування та видалення маски:
Додати в желатин 1 ст. ложку води і залишити для набухання; нагріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі до розчинення желатину (10-15 секунд); залити водою таблетки спіруліни, додати фруктовий сік, перемішати. З’єднати цю масу з желатином і нанести на обличчя; Час дії маски – 25 хвилин; Зняти маску, рухаючись руками знизу вгору; Змити теплою водою; Змастити обличчя зволожуючим кремом або побризкати холодною водою.
Застосовується один раз на тиждень.
Заключний етап процедури.
Залежно від компонентів, маска може вести себе по різному, наприклад, легко і безболісно зніматися або ж присохнути і заподіяти біль при спробі зняти її з особи.
У цьому випадку маску потрібно знімати акуратно, поступово змиваючи її теплою водою, і ні в якому разі не віддирати і не травмувати шкіру.
Процедури після застосування маски з желатином:
Обличчя треба вмити прохолодною чистою водою; Протерти обличчя кубиком льоду; Дати шкірі обсохнути природним шляхом; На шкіру можна нанести кокосове масло, щоб заспокоїти її і створити захисний антибактеріальний шар; Масло можна замінити легким зволожуючим кремом або емульсією.
Поради щодо застосування.
Застосовуючи маску на основі желатину слід дотримуватися наступних порад:
Желатин для масок потрібно вибрати звичайний, без смаку і запаху . Не можна застосовувати вміст пакетів для приготування різнокольорового желе. Такий інгредієнт може пофарбувати шкіру особи; Якщо листової желатин, то необхідно пам’ятати, що 1 пластина відповідає двом грамам гранульованого желатину , 6 пластинок – 1 ст. ложці; Будь очищаючі маски на основі желатину повинні застосовуватися не частіше одного разу в тиждень , так як надмірні старання призводять до ще більш інтенсивної роботи сальних залоз; Желатинову маску від чорних крапок потрібно тримати на обличчі до висихання . Це займає мінімум 20-25 хвилин; При ознаках дискомфорту потрібно негайно змити маску , до закінчення часу, необхідного для її дії; Завжди потрібно тестувати маску на невеликій ділянці шкіри , щоб переконатися у відсутності у неї негативної реакції на компоненти; Очищаюча маска з желатином проти чорних крапок дає відлущуючий ефект, реакцією на який може бути почервоніння шкіри . Тому краще такі процедури проводити вночі, щоб до ранку шкіра змогла відпочити і відновитися.
Протипоказання.
Будь-які маски небажані, якщо є:
Шкірні захворювання; пошкодження шкіри; відкриті рани; новоутворення; гнійники; сильне лущення шкіри.
Відкликання.
Відгуки про застосування желатинової маски від чорних крапок:
Укладення.
Желатинові маски користуються великою популярністю для лікування чорних крапок абсолютно заслужено. Вони допомагають відновити сяйво шкіри, яка стає чистою, здоровою і сяючою.
А також варто пам’ятати, щоб позбутися від чорних крапок, потрібно взяти за правило завжди вмиватися прохолодною водою. Холодна вода звужує пори, а тепла – розширює і підсилює роботу сальних залоз.